Nagrody i wyróżnienia

Firma K&K PRODUCTS jest polską profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz wdrażaniem szeroko pojętych systemów automatyki oraz produkcją elementów oświetleniowych dla użytku domowego oraz komercyjnego. Firma za cel przyjęła sobie tworzenie takich rozwiązań które spełniają najśmielsze oczekiwania naszych Klientów pod względem funkcjonalności i estetyki z zachowaniem najwyższych standardów światowej techniki.

Nasze Nagrody i Wyróżnienia w Roku 2010 / 2011

Produkt Roku 2010 Ogrody-Parki-Zieleńce to plebiscyt już po raz trzeci organizowany przez portal ArchitekturaKrajobrazu.info. Ma on na celu wytypowanie najlepszych produktów z określonych kategorii w roku 2010.Nagrodę Produkt Roku 2010 w Kategorii Nawierzchnie , Ścieżki i podjazdy Otrzymała Świecąca kostka brukowa Bruklux.

W roku 2011 już po raz osiemnasty Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizował konkurs Dobry Wzór. W tegorocznej edycji konkursu miara sukcesu jest wyjątkowo duża liczba zgłoszeń 172 produkty i usługi. Z tej puli eksperci IWP wybrali 81 finalistów. Nagrodę Dobry Wzór 2011 w Kategorii Sfera Publiczna Otrzymała Świecąca kostka brukowa Bruklux.

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Nagrody i wyróżnienia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl